Handtag Vedum Anemon 128 ccRostfri
92 kr
74 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Rostfri

Anemon 128 cc
Rostfri
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Anemon har en stilren design och ett cc-mått på 128 mm.
Recensioner
Lena LVerifierad köpare
för 1 år sedanSnyggt. Bra grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31016 |
| Färg | Rostfri |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 136 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 9 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936049345 |

