Handtag Vedum Aster 128 ccSvart
147 kr
118 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Svart

Aster 128 cc
Svart
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Aster har en klassisk design och ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31303 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 141 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077010 |

