Handtag Vedum Ginst 128 ccKrom
42 kr
34 krSpara 19 %Kampanj25 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Krom

Ginst 128 cc
Krom
34 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Gnist är ett stilrent handtag med cc-mått 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31304 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 137 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Djup | 9 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077027 |

