Handtag Vedum Ginst 128 ccRostfri
39 kr
Vald variant
Färg:
Rostfri

Ginst 128 cc
Rostfri
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Gnist är ett stilrent handtag med cc-mått 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31305 |
| Färg | Rostfri |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 137 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Djup | 9 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077034 |

