Handtag Vedum Tistel 128 ccRostfri
270 kr
216 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Rostfri

Tistel 128 cc
Rostfri
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Tistel erbjuder en detaljerad skandinavisk stil med ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31042 |
| Färg | Rostfri |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 139 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936049352 |

