Handtag Vedum Tistel 224 ccAntik Mässing
407 kr
326 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Antik Mässing

Tistel 224 cc
Antik Mässing
326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Tistel erbjuder en detaljerad skandinavisk stil med ett cc-mått på 224 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31045 |
| Färg | Antik Mässing |
| CC-mått | 224 mm |
| Bredd | 234 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Djup | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936070943 |

