Knopp Gustavsberg K10
Rek. pris 158 kr
fr.123 kr
Se priset!
Välj variant

K10
123 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Gustavsberg K10 är en modern knopp med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Knoppen finns i olika färger.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K10 är en modern knopp med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Knoppen finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | K10 |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 33 mm |
| Produkttyp | Knott |
| Garanti | 2 år |
