Knopp Gustavsberg K11
Rek. pris 158 kr
fr.123 kr
Se priset!
Välj variant

K11
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K11 är en stilren knopp som även kan användas som krok. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199K11BL00G |
| Serie | K11 |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Svart |
| Bredd | 28 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Djup | 28 mm |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |

