Knopp Gustavsberg K11Borstad Mässing
Rek. pris 158 kr
123 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

K11
Borstad Mässing
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp Gustavsberg K11 är en stilren knopp som även kan användas som krok. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199K11BR00 |
| Serie | K11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Bredd | 28 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Djup | 28 mm |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917733 |
| EAN-nr | 4065467172253 |

