Konsol Svedbergs Bänkskiva
460 kr
368 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4

Bänkskiva
368 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Konsol till bänkskiva i Tvätt och Tork-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 47920 |
| Bredd | 40 mm |
| Utförande | Vitlackerad |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 400 mm |
| RSK-nr | 8959729 |
| EAN-nr | 7323100068897 |




