Plåtlåda Svedbergs EposVit, Plan, B: 570 mm
2 490 kr
1 992 krSpara 20 %Kampanj64 tim kvar!

Epos
Vit, Plan, B: 570 mm
1 992 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plåtlåda Svedbergs Epos är en stilren plåtlåda. När du väljer en Eposmöbel med öppen förvaring nedtill kan du köpa till Epos plåtlåda för att på ett snyggt sätt visa upp dina produkter. Finns med olika val på fronten.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Plåtlåda Svedbergs Epos är en stilren plåtlåda. När du väljer en Eposmöbel med öppen förvaring nedtill kan du köpa till Epos plåtlåda för att på ett snyggt sätt visa upp dina produkter. Finns med olika val på fronten.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 5761 |
| Serie | Epos |
| Färg | Vit |
| Bredd | 570 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 275 mm |
| Modell | Plan |
| Typ | Plåtlåda |
| Material | Plåt |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8859000 |
| EAN-nr | 7323100331489 |



