Täcksida Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkBxH: 60x122 cm, Brun Ask
2 790 kr
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Bredd:
600 mm
Höjd:
1220 mm

till Väggskåp Tvätt & Tork
BxH: 60x122 cm, Brun Ask
2 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täcksida som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork. Väggskåpen kommer alltid med vita stommar och som tillbehör finns täcksida om man önskar annan färg på skåpets sidostycke.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Täcksida som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork. Väggskåpen kommer alltid med vita stommar och som tillbehör finns täcksida om man önskar annan färg på skåpets sidostycke.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712870 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1220 mm |
| Djup | 20 mm |
| Typ | Täcksida |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8919050 |
| EAN-nr | 7323100339348 |



