Toppskiva Macro Design Crown
Rek. pris 785 kr
fr.555 kr
Se priset!
Välj variant

Crown
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toppskiva Macro Design som passar till Crown Högskåp 350x350x1600 och Crown Halvskåp 350x350x1200. Mått: 350x350x16 mm (BxDxH).
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Toppskiva Macro Design som passar till Crown Högskåp 350x350x1600 och Crown Halvskåp 350x350x1200. Mått: 350x350x16 mm (BxDxH).
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Serie | Crown |
| Färg | Antracit, Brun Ask, Ljus Ek, Svart Ek, Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Djup | 350 mm |
| Produkttyp | Toppskiva |
| Material | Fukttrögt trä |
