Toppskiva Noro Uno StenBlandarhål till Höger
1 495 kr
1 120 krSpara 25 %Kampanj

Uno Sten
Blandarhål till Höger
1 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Toppskiva till Tvättställsskåp Noro Uno
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1029 |
| Serie | Uno |
| Bredd | 465 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Djup | 425 mm |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Produkttyp | Toppskiva |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till höger |
| Material | Granit |
| RSK-nr | 8974156 |
| EAN-nr | 7340032410297 |

