Underskåpsbelysning Macro DesignBredd: 720 mm
Rek. pris 2 285 kr
1 524 kr
1 449 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
720 mm

Underskåpsbelysning Macro Design
Bredd: 720 mm
1 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Macro Design underskåpsbelysning som passar till tvättställsskåp i serien Crown. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Macro Design underskåpsbelysning som passar till tvättställsskåp i serien Crown. Finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | ITULED80 |
| Bredd | 720 mm |
| Djup | 60 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP21 |
| Typ | Underskåpsbelysning |
| Passar till | Crown kommod 800 |
| Effekt | 7,2 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 60 mm |
| RSK-nr | 8934630 |
| EAN-nr | 7332512142811 |
