Tvättställsskåp Svedbergs Intro
fr.2 520 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Intro
2 520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Svedbergs Intro är en badrumsmöbel av plåt som tål fukt extra bra. Intro har en ren och avskalad stil och passar perfekt för de mindre badrummen. Välj mellan dörr eller låda med smidigt och dekorativt hålgrepp. Tvättställ, vattenlås, bottenventil och blandare ingår ej, finns att välja som tillval.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställsskåp Svedbergs Intro är en badrumsmöbel av plåt som tål fukt extra bra. Intro har en ren och avskalad stil och passar perfekt för de mindre badrummen. Välj mellan dörr eller låda med smidigt och dekorativt hålgrepp. Tvättställ, vattenlås, bottenventil och blandare ingår ej, finns att välja som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Intro |
| Färg | Grafitgrå, Salvia, Sand, Vit |
| Bredd | 450, 500, 550 mm |
| Utförande | 2 dörrar, 2 lådor |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja, Nej |
| Handtag | Ja, Integrerat |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Bottenventil | Nej |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Plåt |
| Låda | Ja, Nej |



