Toalettpappershållare Millers Vit
Rek. pris 433 kr
fr.308 kr
Se priset!
Välj variant

Toalettpappershållare Millers Vit
308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toalettpappershållare Millers Vit är en klassisk toapappershållare med lock.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010553
- ETIM-klasskod: EC010553
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 125, 127 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Antal | 1 st/frp |
| CC-mått | 74, 75 mm |
| Höjd | 85, 100 mm |
| Utsprång | 70, 78 mm |

