Sandur Termometerfabriken Viking för Bastu
99 kr

för Bastu
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Termometerfabriken VikingBeskrivning
Sandur/Timglas i trä för bastu.
Sandur/Timglas för bastu i trä. Gradering för 5- 10- och 15 minuter.
Recensioner
Nicki VVerifierad köpare
för 2 år sedanBåda sandurens glas sprack när dom låg i ett rum i väntan på att bli uppsatta i bastun. Har reklamerat.
MatsVerifierad köpare
för 2 år sedanSanden fastnar dvs. slutar att rinna. Verkar som fukt kommer in i glasröret. Kass produkt.
+ Priset om den hade fungerat
- Fungerar ej som den ska
Egenskaper
| Varumärke | Termometerfabriken Viking |
| Art.Nr. | 10001104 |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 2 cm |
| Färg | Trä |
| Typ | Bastutillbehör |
| Längd | 29 cm |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 7316040007132 |

