Utloppspip Oras Hög Pip Till Blandare
Rek. pris 1 771 kr
1 045 kr
Se priset!

Hög Pip Till Blandare
1 045 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OrasBeskrivning
Utloppspip Oras förkromad för köksblandare.
Speciella egenskaper
- Typ av utloppspip: Svängbar utloppspip, Profilkonstruktion
- Färg: Krom
Tekniska egenskaper
- Material: Mässing
- Längd Utsprång: 235 mm
- Typ av utloppspip: Svängbar utloppspip, Profilkonstruktion
- Färg: Krom
Tekniska egenskaper
- Material: Mässing
- Längd Utsprång: 235 mm
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 8154407 |
| Produkttyp | Utloppspip |
| Färg | Krom |
| Höjd | 265 mm |
| Piputsprång | 235 mm |
| Svängbar Pip | Ja |
| Djup | 235 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 159695V |
| RSK-nr | 8154407 |
| EAN-nr | 6414150041136 |


