Tvättställsblandare Hafa SmoothMässing
3 810 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Smooth
Mässing
3 810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Hafa Smooth är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsblandare Hafa Smooth är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 5 år sedanSkön att öppna men blir lätt grimmig o fläckig på ytan
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381052 |
| Serie | Smooth |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 138 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 115 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8278406 |
| EAN-nr | 7330027117171 |





