Duschhörn Bathlife Smakfull1000x1000 mm, Svart, Höger
6 139 kr
Vald variant
Storlek (mm):
1000x1000
Färg:
Svart
Hängning:
Höger
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschdörr Smakfull är en stabil duschdörr i 6 mm härdat glas som finns i flera olika storlekar.
Komplettera din dusch med en blandare och ett duschset.
OBS! Rörgenomdragning kan inte tillämpas.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
OBS! Rörgenomdragning kan inte tillämpas.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053604 |
| Storlek | 1000x1000 mm |
| Produkttyp | Duschhörn |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Serie | Smakfull |
| Profil | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Hängning | Höger |
| Justerbar | 20 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |




