Duschhörn Hafa Glacier CL x B: 700x900 mm. Klarglas.
6 279 kr
Vald variant
Storlek (mm):
700x900
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig dusch med ett mycket generöst instegsmått. Kraftiga, släta profiler som är enkla att hålla rena. Kullagrade hjul som är enkelt justerbara.
Varumärke
HafaBeskrivning
Fyrkantig dusch med ett mycket generöst instegsmått. Kraftiga, släta profiler som är enkla att hålla rena. Kullagrade hjul som är enkelt justerbara.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1472500 |
| Storlek | 700x900 mm |
| Produkttyp | Duschhörn |
| Bredd | 900 mm |
| Längd | 700 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | Glacier |
| Profil | Silver |
| Färg | Silver |
| Placering | Hörn |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Form | Rak |
| Glastyp | Klarglas |
| Glastjocklek | 6 mm |
| EAN-nr | 7330027017129 |

