Duschhörn Hafa Glacier PL x B: 900x900 mm. Frostat glas.
6 279 kr
Vald variant
Storlek (mm):
900x900
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sex mm härdat säkerhetsglas i väggar och dörr. Upphängningen gör att dörren går lätt. Finns i två storlekar.
Varumärke
HafaBeskrivning
Sex mm härdat säkerhetsglas i väggar och dörr. Upphängningen gör att dörren går lätt. Finns i två storlekar.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1472070 |
| Storlek | 900x900 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Längd | 900 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | Glacier |
| Profil | Silver |
| Färg | Silver |
| Glastyp | Frostat glas |
| EAN-nr | 7330027017686 |
