Kakel Lhådös Index 7,5x30 cm Grön
599 kr/m²Pris/frp 269,50:-
539 kr/m²Spara 10 %Kampanj

Index 7,5x30 cm Grön
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kakel i format 7,5x30 som finns i 3 olika nyanser, lämpar sig enbart på vägg. Passar som väggkakel i kök och badrum. Man kan använda som stående, liggande, halvförband eller fiskbensmönster.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Kakel i format 7,5x30 som finns i 3 olika nyanser, lämpar sig enbart på vägg. Passar som väggkakel i kök och badrum. Man kan använda som stående, liggande, halvförband eller fiskbensmönster.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Tänk även på att en bildskärm inte alltid kan återge en plattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Lägg till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 57620 |
| Mått | 7,5x30 cm |
| Produkttyp | Kakel |
| Kant | Rund |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Antal (m2/frp) | 0,5 m²/frp |
| Tjocklek | 7 mm |
| Serie | Index |
| Färg | Grön |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Åtgång | +10% |
| Längd | 30 cm |
| Mönster | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 7,5 cm |
| Storlek | 8x30 cm |


