Förvaringskorg House Nordic Passo Set om 2 Rund
636 kr
Se priset!

Passo Set om 2 Rund
636 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Runda korgar i vattenhyacint, set om 2.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401360 |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Material | Vattenhyacint |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 35 cm |
| Serie | Passo |
| Höjd | 37 cm |
| Färg | Natur |
| EAN-nr | 5713917020256 |



