Avrinningsplan Nordic TechGuld
1 995 kr
Vald variant
Färg:
Guld

Avrinningsplan Nordic Tech
Guld
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Avrinningsplan från Nordic Tech är ett elegant och praktiskt avrinningsplan gjort av 1,2 mm plåt. Det passar till samtliga premiumlådor i Edge-, Radius- och Titan-serierna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | AVPLAN GULD |
| Färg | Guld |
| Bredd | 355 mm |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Avrinningsplan |
| EAN-nr | 7350026784969 |
