Skorsten Franke Retro ÖvreSvart
344 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FrankeBeskrivning
Skorsten till Retro. Övre skorsten L=215 mm. Finns i Grå, Pärlvit, Rostfri, Svart och Vit.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 112.0265.900 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 21,5 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Djup | 26,5 cm |
| Produkttyp | Tillbehör |
| EAN-nr | 7612980954841 |

