Badkar Macro Design DivineHöger, 160x85x70
19 585 kr
Vald variant
Utförande:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Divine
Höger, 160x85x70
19 585 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar Macro Design Divine är ett praktiskt och litet badkar i akryl med ett stort duschutrymme. Perfekt för dig med litet utrymme men samtidigt kunna både duscha och bada. Välj mellan höger eller vänsterutförande, kan även kompletteras med Spirit eller Grace badkarsvägg. Levereras med front och avloppsats. 322 liter helt fyllt, nominell badvolym är 188 liter.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Badkar Macro Design Divine är ett praktiskt och litet badkar i akryl med ett stort duschutrymme. Perfekt för dig med litet utrymme men samtidigt kunna både duscha och bada. Välj mellan höger eller vänsterutförande, kan även kompletteras med Spirit eller Grace badkarsvägg. Levereras med front och avloppsats. 322 liter helt fyllt, nominell badvolym är 188 liter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | PBD1608570H |
| Utförande | Höger |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Sanitetsakryl |
| Typ | Badkar |
| Bredd | 850 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Serie | Divine |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Front och Gavel | Ja, Frontpanel |
| Baddjup | 420 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 59 kg |
| Volym | 322 l |
| Bottenventil | Ja |
| Färg Front och Gavel | Vit |
| Placering | Hörn |
| Form | Asymmetrisk |
| RSK-nr | 7335707 |
| EAN-nr | 7332512113019 |
