Spegelskåp DuoBad Gripen 80 med LEDVit Ek
Rek. pris 13 430 kr
13 429 kr
11 147 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit Ek
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Gripen 80 med LED
Vit Ek
11 147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp DuoBad Gripen 80 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Spegelskåp DuoBad Gripen 80 med LED-belysning är ett stilrent spegelskåp i avskalad skandinavisk anda.
Denna storleken levereras med två dubbelsidiga spegeldörrar. Skåpet har LED front, över och underbelysning och det ingår ett eluttag placerat i skåpet.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Alla badrumsmöbler från DuoBad är färdigmonterade vid leverans. Det enda som återstår är att montera de handtag som du valt just till din möbel.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 29016 |
| Serie | Gripen |
| Färg | Vit Ek |
| Bredd | 792 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Spänning | 260 V |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 18 W |
| Energieffektivitet | A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Materialtyp | Trä/Glas |
