Handtag DuoBad Vilan FurniBredd: 488 mm. Satin
700 kr
581 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Satin
Bredd:
488 mm

Vilan Furni
Bredd: 488 mm. Satin
581 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag Furni passar till Vilan tvättställskåp och sido/högskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23506 |
| Serie | Vilan |
| Färg | Satin |
| Bredd | 488 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Djup | 30 mm |
| Typ | Handtag |
| Material | Metall |

