Add-On Temal, 1 x Klädstång, 1 x Hylla50x48 cm
500 kr
Vald variant
Bredd:
500 mm
Vikt:
2,6 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

, 1 x Klädstång, 1 x Hylla
50x48 cm
500 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 1 x klädstång, 1 x hylla, 40x43
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AOT1005050 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 480 mm |
| Vikt | 2,6 kg |
| Typ | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 50x48 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268795644 |

