Add-On Temal 4 x Hylla30x28 cm
845 kr
Vald variant
Bredd:
300 mm
Vikt:
3 kg
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

4 x Hylla
30x28 cm
845 kr
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TemalBeskrivning
Tillval för högskåp. Add-On, 4 x hylla, 30x20
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | AO4003030 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 280 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Typ | Förvaring till Högskåp |
| Storlek | 30x28 cm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva, Stål |
| EAN-nr | 6438268790496 |

