Reservpappershållare DuoBad Vilan
fr.830 kr
Se priset!
Välj variant

Vilan
830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Reservpappershållare DuoBad Vilan. Måttet är inklusive toalettpappersrulle. Finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Bredd | 120 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Reservpappershållare |
| Serie | Vilan |
| Höjd | 168 mm |
| Djup | 135 mm |
| Färg | Krom, Satin |

