Toalettpappershållare Duschbyggarna Angle utan Lock
350 kr
263 krSpara 25 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-04-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Angle utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Angle utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1604 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 126 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Angle |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 90 mm |
| EAN-nr | 7340138722720 |
