Toalettpappershållare Macro Design Base
fr.305 kr
Välj variant

Base
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Toalettpappershållare Macro Design Base som kan tejpas upp på väggen.
Recensioner
Kerstin KVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och stilren
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 137 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Tejpas |
| Färg | Borstad, Krom, Mattsvart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 106 mm |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Produkttyp | Toalettpappersshållare |

