Toalettpappershållare Millers Odin SjälvhäftandeMattsvart
306 kr
216 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
135 mm

Toalettpappershållare Millers Odin Självhäftande
Mattsvart
216 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toapappershållare Millers Odin Självhäftande är en praktisk och stilren toalettpappershållare med självhäftande baksida.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toapappershållare Millers Odin Självhäftande är en praktisk och stilren toalettpappershållare med självhäftande baksida.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400264081 |
| Bredd | 135 mm |
| Utsprång | 28 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Mattsvart |
| Höjd | 105 mm |
| Serie | Odin |
| Typ | Toapappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7311662270582 |
