Inbyggnadsblandare Axor ShowerSelect Rund 1-utlopp Highflow
Rek. pris 11 389 kr
9 883 kr
Se priset!
InbyggnadsdelInbyggnadsdel Hansgrohe iBox Universal
1 699 krSäkerhetsboxSäkerhetsbox Joramark Box 300
5 947 kr
ShowerSelect Rund 1-utlopp Highflow
9 883 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsblandare Axor ShowerSelect Rund 1-utlopp Highflow från Axor är en stilren väggkåpa för väggmontering. Den ska installeras med inbyggnadsdel och säkerhetsbox.
Varumärke
AxorBeskrivning
Inbyggnadsblandare Axor ShowerSelect Rund 1-utlopp Highflow från Axor är en stilren väggkåpa för väggmontering. Den ska installeras med inbyggnadsdel och säkerhetsbox.
Övrigt
- Väggmontage
- Material: metall
Axor Select
Mjuka droppar eller uppfriskande massage? Med ett klick växlar du stråltyp och du får en ännu skönare duschupplevelse. Det är den komfortabla användarfilosofin, som ligger bakom Axors Select-knapp. Med den lanserade Axor, som en av de första i branschen, knapptryckningen i badrummet.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Väggmontage
- Material: metall
Axor Select
Mjuka droppar eller uppfriskande massage? Med ett klick växlar du stråltyp och du får en ännu skönare duschupplevelse. Det är den komfortabla användarfilosofin, som ligger bakom Axors Select-knapp. Med den lanserade Axor, som en av de första i branschen, knapptryckningen i badrummet.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 36726000 |
| Serie | ShowerSelect |
| Produkttyp | Duschblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 170 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 94 mm |
| Funktion | Select |
| Garanti | 5 år |
| Termostat | Ja |
| RSK-nr | 8351017 |
| EAN-nr | 4011097755489 |



