Duschdörr Macro Design Grace Rak680 mm, Guld, Linjeglas
Rek. pris 14 685 kr
10 285 kr
Se priset!
Vald variant
Storlek (mm):
680x2000
Färg:
Guld
Glastyp:
Linjeglas
TakduschsetTakduschset Macro Design Asti Vit
13 585 krDuschsetDuschset Macro Design Nifty
1 085 kr
Grace Rak
680 mm, Guld, Linjeglas
10 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DSLFID70LI |
| Storlek | 680x2000 mm |
| Produkttyp | Duschdörr |
| Bredd | 680 mm |
| Glastyp | Linjeglas |
| Profil | Guld |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Grace |
| Färg | Guld |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Ja |
| Justerbar | 0-3 mm |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Ställbar | Ja |
| RSK-nr | 7270167 |
| EAN-nr | 7332512229277 |
