Mugg Paperproducts Design Maritime Village Trend 35 cl
199 kr
174 krSpara 13 %Kampanj

Maritime Village Trend 35 cl
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förhöj din dryckesupplevelse med en Mugg från PPD, som inte bara erbjuder funktion och kvalitet, utan också en vacker gåva till dig själv eller någon speciell. Muggen har en generös kapacitet på 35 cl, vilket ger gott om plats för att njuta av din favoritdryck.
Varumärke
Paperproducts DesignBeskrivning
Förhöj din dryckesupplevelse med en Mugg från PPD, som inte bara erbjuder funktion och kvalitet, utan också en vacker gåva till dig själv eller någon speciell. Muggen har en generös kapacitet på 35 cl, vilket ger gott om plats för att njuta av din favoritdryck.
Egenskaper
| Varumärke | Paperproducts Design |
| Art.Nr. | 160302198 |
| Färg | Blå |
| Typ | Mugg |
| Diameter | 97 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 97 mm |
| Längd | 97 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Bredd | 97 mm |
| EAN-nr | 4021766289115 |
