Mugg Paperproducts Design Pure Branch Guld 40 cl
299 kr
239 krSpara 20 %Kampanj

Pure Branch Guld 40 cl
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förhöj din dryckesupplevelse med en Mugg från PPD, som inte bara erbjuder funktion och kvalitet, utan också en vacker gåva till dig själv eller någon speciell. Muggen har en generös kapacitet på 40 cl, vilket ger gott om plats för att njuta av din favoritdryck.
Varumärke
Paperproducts DesignBeskrivning
Förhöj din dryckesupplevelse med en Mugg från PPD, som inte bara erbjuder funktion och kvalitet, utan också en vacker gåva till dig själv eller någon speciell. Muggen har en generös kapacitet på 40 cl, vilket ger gott om plats för att njuta av din favoritdryck.
För att förstärka upplevelsen kommer muggen i en gift box. Boxen kompletterar muggen perfekt och ger en touch av lyx. Beställ din Mugg från PPD idag och låt oss hjälpa dig att skapa minnesvärda fikastunder!
Mått: 40 cl / Höjd 8,4 cm / Ø10,3 cm
Material: New Bone China
Tillverkningsland: Kina
Tål ej diskmaskin. Tål ej mikrovågsugn.
Mått: 40 cl / Höjd 8,4 cm / Ø10,3 cm
Material: New Bone China
Tillverkningsland: Kina
Tål ej diskmaskin. Tål ej mikrovågsugn.
Egenskaper
| Varumärke | Paperproducts Design |
| Art.Nr. | 163602458 |
| Färg | Guld/Vit |
| Typ | Mugg |
| Diameter | 103 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 84 mm |
| Längd | 103 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Bredd | 103 mm |
| EAN-nr | 4021766294058 |
