Badrumsspegel Villeroy & Boch More To SeeUtan Belysning, B: 900 mm
5 083 kr
Vald variant
Bredd:
900 mm

More To See
Utan Belysning, B: 900 mm
5 083 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsspegel Villeroy & Boch More To See är den perfekta spegeln för ditt badrum. Möbel tillhör Villeroy & Boch populära serie More To See och kommer i 25 varianter.
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Badrumsspegel Villeroy & Boch More To See är den perfekta spegeln för ditt badrum. Möbel tillhör Villeroy & Boch populära serie More To See och kommer i 25 varianter.
More To See
- Enkel badrumsspegel för individuell badrumsdesign
More To See - reflektera din personlighet
- Kompatibel med alla serier från Villeroy & Boch
- Enkel badrumsspegel för individuell badrumsdesign
More To See - reflektera din personlighet
- Kompatibel med alla serier från Villeroy & Boch
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | A3109000 |
| Belysning | Nej |
| Serie | More To See |
| Utförande | Utan Belysning |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Form | Rektangulär |
| Material | Spegelglas |
| Garanti | 2 år |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4022693990938 |











