Krok Beslag Design Luv
fr.249 kr
fr.209 krSpara 16 %Kampanj
Välj variant

Luv
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med krok Luv får du inte bara en praktisk lösning utan även en design som berikar din inredning och hjälper till att förstärka din personliga stil. Dess kompakta och moderna stil gör den till ett perfekt val för små utrymmen som hallen, badrummet och sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med krok Luv får du inte bara en praktisk lösning utan även en design som berikar din inredning och hjälper till att förstärka din personliga stil. Dess kompakta och moderna stil gör den till ett perfekt val för små utrymmen som hallen, badrummet och sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Djup | 17,5 mm |
| Höjd | 41,1 mm |
| Längd | 51,2 mm |
| Material | Zamak |
| Serie | Luv |
| Produkttyp | Krok |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart Matt, Vit Matt |
