Fåtölj Venture Home Duffy Teddy
fr.1 389 kr
fr.1 080 krFrån 22 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home Duffy Teddy i en klädsel i teddy och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Duffy Teddy i en klädsel i teddy och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Benvit, Brun, Svart |
| Bredd | 68 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Djup | 67 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Duffy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
