Sockel Beslag Design MultihörnRostfritt
39 kr
Vald variant
Färg:
Rostfritt
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sockel Multihörn från Beslag Design är en sockel för utvändiga hörn med en vinkel mellan 90 och 135 grader.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Sockel Multihörn från Beslag Design är en sockel för utvändiga hörn med en vinkel mellan 90 och 135 grader.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 260002020 |
| Färg | Rostfritt |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 30 mm |
| Djup | 150 mm |
| Djup | 150 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 7350005362041 |
