Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 401 Rostfri Vändbar Diskho
Rek. pris 3 145 kr
2 026 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Rubin NR 401 från Nordic Tech är en stilren diskbänk med en rektangulär disklåda med en avställningsyta, för 400 mm skåp. Den är vändbar och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskbänk Rubin NR 401 från Nordic Tech är en stilren diskbänk med en rektangulär disklåda med en avställningsyta, för 400 mm skåp. Den är vändbar och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
Yttermått: 780x480 mm
Innermått: 330x380 mm
Djup: 175 mm
Fördelar: Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 401 Rostfri Vändbar Diskho
- Vändbar för flexibel installation
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Passar för 400mm skåp
Yttermått: 780x480 mm
Innermått: 330x380 mm
Djup: 175 mm
Fördelar: Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 401 Rostfri Vändbar Diskho
- Vändbar för flexibel installation
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Passar för 400mm skåp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NR 401 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Inbyggnad |
| Bredd | 780 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 175 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 7350026780190 |


