Vänsterdel Comfort Garden Bahamas UtomhusSvart
6 999 kr
3 499 krSpara 50 %Kampanj

Bahamas Utomhus
Svart
3 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Vänstermodul Bahamas inklusive dyna. Bygg ihop din egna loungegrupp med olika moduler.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1322003 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Dynfärg | Vit |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Bahamas |
| Typ | Vänsterdel |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 900 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 640 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 1250 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 1400 mm |








