Handduksstång Ifö Vinta för konsoler
fr.754 kr
Välj variant

Vinta för konsoler
754 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Varumärke
IföBeskrivning
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Längd | 600, 900, 1000 mm |
| Färg | Förkromad |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Serie | Vinta |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Tvättställ | Ja |
| Vikt | 0,54, 0,88, 1,079 kg |
| Storlek | 1000, 600, 900 mm |
