Möbelskydd Comfort Garden Stanford 160x255x95
Rek. pris 1 199 kr
799 kr
Se priset!

Stanford 160x255x95
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köp till ett möbelskydd till dina utemöbler för att förlänga livslängden. Tillverkad av vattenavvisande polyester som skyddar mot regn och luftföroreningar.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Köp till ett möbelskydd till dina utemöbler för att förlänga livslängden. Tillverkad av vattenavvisande polyester som skyddar mot regn och luftföroreningar.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 518289 |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Serie | Stanford |
| Typ | Möbelskydd |
| Höjd | 950 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Bredd | 2550 mm |

