Möbelskydd Comfort Garden Stanford 350x255x65 Utomhus
Rek. pris 1 499 kr
999 kr
Se priset!

Stanford 350x255x65 Utomhus
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köp till ett möbelskydd till dina utemöbler för att förlänga livslängden. Tillverkad av vattenavvisande polyester som skyddar mot en viss mängd regn och luftföroreningar.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Köp till ett möbelskydd till dina utemöbler för att förlänga livslängden. Tillverkad av vattenavvisande polyester som skyddar mot en viss mängd regn och luftföroreningar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 518293 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Serie | Stanford |
| Typ | Möbelskydd |
| Höjd | 650 mm |
| Längd | 3500 mm |
| Bredd | 2550 mm |


