Enkelkrok Habo PoseidonSvart
150 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Enkelkrok Poseidon från Habo är en modern krok av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16424 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 49 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Djup | 49 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| EAN-nr | 7317900164248 |


